مدارس کدام استان ها در شنبه بعد از انتخابات تعطیل است؟

 (آخرین بروز رسانی:1396/2/29  --  19:35)

برگزاری انتخابات در روز شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، برخی مدارس کشور را به تعطیلی می‌کشاند البته پیش از این نیز اعلام شده بود که تعطیلی مدارس از طریق مدیر کل هر استان تعیین می‌شود.

تعطیلی مدارس بعد از انتخابات

آخرین خبرها از تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان

علی مرادی مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان آخرین وضعیت امتحانات دانش آموزان بعد از انتخابات ریاست جمهوری،گفت: با توجه به اینکه در ایام امتحانات دانش آموزان قرار داریم روزهای شنبه و یکشنبه بعد از روز رای گیری امتحانی برای دانش آموزان در نظر گرفته نشده است.

وضعیت تعطیلی مدارس زنجان

رهبر طوماری رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت:مدارس ابتدایی که به عنوان شعبه اخذ رای از آنها استفاده می شود روز شنبه ۳۰ اردیبهشت تعطیل خواهند بود و تعطیلی سایر مدارس که در آنها رای گیری انجام نمی پذیرد برعهده رییس منطقه ،  ناحیه است .

لغو امتحانات روز شنبه برخی مدارس کهگیلویه و بویراحمد

هادی زارع پور مدیرکل آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد گفت: تغییر امتحانات داخلی مدارس در این روز به روز دیگر به دلیل اختصاص شعب اخذ رأی انتخابات در برخی مدارس و رعایت حال فرهنگیانی است که جزو عوامل اجرایی هستند.
وی گفت: بر اساس پیش‌بینی قبلی هیچگونه امتحان نهایی در برنامه این روز وجود نداشت و در مدارسی که شعب اخذ رأی وجود ندارد و مدیر و معلمان آن مدرسه جزو عوامل اجرایی نیستند روز شنبه امتحانات خود را برگزار می‌کنند.

تعطیلی مدارس در استان کرمانشاه

حسین پارساپور رئیس مرکز اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان کرمانشاه با بیان اینکه برخی مدارس در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه به عنوان محل برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌ها در استان کرمانشاه در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: به همین علت تمامی مدارس در روز شنبه ۳۰ اردیبهشت تعطیل است.
وی افزود: در تمامی نواحی تعدادی از مدارس به عنوان شعبه اخذ رأی در نظر گرفته شده است و با توجه به اینکه بسیاری از معلمان و همکاران آموزش و پرورش در مدارس و شعب اخذ رأی حضور و فعالیت دارند به علت حجم کار و شمارش آرا مدارس استان در روز پس از انتخابات تعطیل است.

تعطیلی مدارس در استان مرکزی

شهریار فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش گفت: مدارسی که روز بیست و نهم اردیبهشت حوزه برگزاری انتخابات هستند در روز شنبه سی اردیبهشت تعطیل هستند.
وی عنوان کرد: وضعیت کاری فرهنگیانی که ابلاغ همکاری در حوزه‌های اخذ رای را دارند نیز در روز سی اردیبهشت مطابق ضوابط و گواهی‌های اعلامی هیات‌های نظارت و اجرایی انتخابات خواهد بود.

کلیه مدارس خوزستان روز شنبه تعطیل است

به‌منظور تسهیل روند برگزاری انتخابات، کلیه مدارس ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم در سطح خوزستان روز شنبه بعد از انتخابات)۳۰ اردیبهشت‌ماه(تعطیل اعلام شدند.

مدارس استان اصفهان فردا تعطیل است

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان: با توجه به اینکه اکثر مدارس استان اصفهان به عنوان شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده است و تعداد زیادی از همکاران به عنوان عوامل اجرایی و نظارتی در برگزاری انتخابات مشغول فعالیت هستند، تمام واحدهای آموزشی استان روز شنبه سی‌ام اردیبهشت تعطیل هستند.

خبر فوری در مورد تعطیلی مدارس خراسان رضوی

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: ۲۲۳۵ مدرسه در این استان شنبه؛ ۳۰ اردیبهشت ماه تعطیل می باشند.
علیرضا کاظمی افزود: مدارسی که حوزه انتخابیه هستند؛ در روز شنبه تعطیل شده اند.

تمامی مدارس کاشان فردا تعطیل است

در اکثر مدارس کاشان محل اخذ رای‌گیری دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در مدارس است.

مدارس مازندران هم تعطیل شد

همه مدارس مازندران برای فردا شنبه 30 اردیبهشت تعطیل اعلام شد.

مدارس تهران تعطیل شد

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش تهران:
تمام مدارس شهرستان‌های استان تهران در روز شنبه تعطیل هستند.

مدارس اردبیل شنبه تعطیل است

با توجه به طولانی شدن شمارش آرا انتخابات کلیه مدارس استان اردبیل شنبه ۳۰اردیبهشت تعطیل است.

تمامی مدارس استان قزوین فردا تعطیل است

مدارس شهرستان البرز روز شنبه ۳۰ اریبهشت تعطیل می باشد

مدارس فارس فردا شنبه تعطیل شد

مدارس استان خراسان جنوبی، مازندران و آذربایجان شرقی شنبه ۳۰ اردیبهشت تعطیل است‌.

فردا، شنبه همه مدارس استان خراسان رضوی در تمام مقاطع تحصیلی در نوبت صبح و عصر تعطیل هستند.